Kontakt

 

Zapraszamy do kontaktu w razie pytań wszystkie działy są dla Państwa dostępne.

zarząd

Prezes Zarządu / President
Grzegorz Mucha
email: grzegorz.mucha@vicos.pl
tel: +48 604 460 256

Wiceprezes Zarządu / vice President
Daria Mucha
email: daria.mucha@vicos.pl
tel: +48 694 219 288

dział administracji

Anna Procyk
email: biuro@vicos.pl
tel: +48 665 999 084

Katarzyna Ostojska
email: katarzyna.ostojska@vicos.pl
tel: +48 512 267 837

Wioletta Jakubowska
email: wioletta.jakubowska@vicos.pl

Dział logistyczny

Grzegorz Stochaj
email: grzegorz.stochaj@vicos.pl
tel: +48 662 260 362

Kamil Onichimowski
email: kamil.onichimowski@vicos.pl
tel: +48 512 267 748

koordynatorzy do spraw technicznych

Piotr Mozal
email: piotr.mozal@vicos.pl
tel: +48 663 099 090

Napisz jeśli masz pytania

dane kontaktowe

Adres

VICOS LOGISTIC Sp. z o.o.
Klesno 18a
66-530 Drezdenko

Email

biuro@vicos.pl

Zadzwoń do nas

+48 665 999 084